2019

14.01.-02.02. KAISA MAASIK
04.02.-23.02. TIIU REBANE
25.02.-16.03. SIIRI JÜRIS
18.03.-06.04. INGA HEAMÄGI
10.04.-27.04. KULLA LAAS
30.04.-18.05. CLOE JANCIS
21.05.-08.06. HEDI JAANSOO - EKA NOORE KUNSTNIKU PREEMIA
10.06.-06.07. JAAN ELKEN
08.07.-03.08. MARILIIS KENKMAA, TÕNIS KENKMAA
05.08.-31.08. MARGUS TÕNNOV
02.09.-21.09. ANNA MARI LIIVRAND
24.09.-12.10. ART ALLMÄGI
14.10.-02.11. TÕNIS SAADOJA
04.11.-23.11. KAREL KOPLIMETS & MAIDO JUSS
25.11.-14.12. MARI ROOSVALT  
16.12.-11.01. JASS KASELAAN
                    
2018

17.01.-03.02.   URMAS VIIK & SOHVI VIIK
07.02.-23.02.   REIMO VÕSA-TANGSOO
27.02.-17.03.   LINNAR UUM
20.03.-07.04.   MARIS KARJATSE
09.04.-28.04.   PEETER LAURITS
30.04.-19.05.   URMAS PEDANIK
29.05.-09.06.   LASNAMÄE. LÕPETAMATA LINN – EKA ARHITEKTUURI TEADUSKOND
11.06.-07.07.   KELLI VALK
09.07.-01.08.   LEMBE RUBEN
06.08.-01.09.   MARE MIKOF
04.09.-22.09.   UNO ROOSVALT
24.09.-13.10.   AUGUST SAI
15.10.-03.11.   SASKIA JÄRVE
09.11.-23.11.   MARI VOLENS
26.11.-15.12.   ANN PAJUVÄLI – EKA NOORE KUNSTNIKU PREEMIA    
17.12.-12.01.   KARL-KRISTJAN NAGEL

KELDRISAALIS 

07.03.-17.03.   SHERI WILLS
20.04.-05.05.   KÜLASKÄIGUD

2017

09.01.-28.01. BRITTA BENNO                                             
30.01.-18.02. DANEL KAHAR                          
22.02.-11.03. KAJA KANN                                         
15.03.-01.04. 7 ISIKNÄITUST
03.04.-22.04. ART ALLMÄGI       
24.04.-13.05. MAXIM MJÖDOV                                  
16.05.-03.06. ELERIIN ELLO  
07.06.-01.07. PROOVID. KURAATOR MARGOT KASK
04.07.-29.07. MEIU MÜNT          
01.08.-26.08. EVI TIHEMETS                           
28.08.-16.09. ANDRES KOORT            
21.09.-07.10. TARVO VARRES  
10.10.-28.10. VARVARA & MAR                                 
31.10.-18.11. MALL PARIS                                                 
24.11.-30.12. MARI PREKUP, HANNAH HARKES                                         

KELDRISAALIS 

12.05.-02.06. SOFIA HALLIK  

2016


11.01.-30.01. ELIS SAAREVÄLI
02.02.-20.02. KAIRE RANNIK, LIINA SIIB  
23.02.-12.03. SOHVI VIIK  
14.03.-02.04. KASPAR TAMSALU
05.04.-23.04. MATTHIAS SILDNIK  
26.04.-14.05. SIGRID VIIR
16.05.-04.06. GUDRUN HEAMÄGI  
09.06.-25.06. ANU VAHTRA
27.06.-16.07. JAAN ELKEN  
18.07.-06.08. ADO LILL     
09.08.-27.08. LEONHARD LAPIN  
29.08.-17.09. ENN PÕLDROOS  
19.09.-08.10. MARIA VALDMA     
11.10.-29.10. HANNA PIKSARV  
31.10.-19.11. MARIA SIDLJAREVITŠ
22.11.-10.12. RENE REINUMÄE   
15.12.-07.01. KAREL KOPLIMETS

KELDRISAALIS 

12.05.-21.05. ANNA MARI LIIVRAND & KATI SAARITS
01.07.-09.07. HELENA KESKKÜLA

2015

13.01.-31.01. HOLGER LOODUS     
03.02.-21.02. MARIA ADER                    
25.02.-14.03. PILLE-RIIN JAIK                                     
16.03.-04.04. REIMO VÕSA-TANGSOO  
06.04.-25.04. KADRI TOOM                                          
28.04.-16.05. LILLI-KRÕÕT REPNAU                                             
19.05.-06.06. KRISTIINA HANSEN & SIGRID VIIR         
10.06.-27.06. EKA ARHITEKTUURI TEADUSKOND
30.06.-18.07. EKA NOOR KUNST / EAA YOUNG ARTIST PRIZE  – TAAVI SUISALU  
20.07.-08.08. PIIA LEHTI (FI)                                   
11.08.-29.08. HENRI HÜTT & EVELYN RAUDSEPP      
31.08.-19.09. GRISLI SOPPE-KAHAR                      
23.09.-10.10. GUROV, JAANSOO, LAURINGSON, LÕO, SOVA                              
12.10.-31.10. TAAVI PIIBEMANN                                                    
02.11.-21.11. ALEXEI GORDIN                                                    
24.11.-12.12. ANDRES TALI                                                                     
14.12.-09.01. TÕNIS KENKMAA, MARI-LIIS OKSAAR

KELDRISAALIS 

26.01.-14.02. KARL-ERIK TALVET
13.03.-04.04. MARIA GENERALOVA
08.04.-22.04. MAARJA NURK


2014

20.01.-01.02. KRISTA SOKOLOVA                                                          
03.02.-15.02. EKA NOOR KUNST MARIANNE JÕGI                      
17.02.-01.03. KATARINA MEISTER                                              
03.03.-15.03. ANNA HÕBEMÄE        
17.03.-29.03. AGUR KRUUSING                                               
31.03.-12.04. ATS NUKKI                                                
14.04.-26.04. VEIKO KLEMMER                                                             
28.04.-10.05. MARI-LEEN KIIPLI, KULLA LAAS, AAP TEPPER, MARI VOLENS, KRISTINA ÕLLEK                             
12.05.-24.05. ATS PARVE                                                          
26.05.-21.06. Lõppmäng 2014                               
25.06.-12.07. MARIN PLOOMIPUU, PAAVO KÄÄMBRE               
14.07.-26.07. ULVI HAAGENSEN                                     
28.07.-09.08. LAURENTSIUS                             
11.08.-23.08. ENE LUIK                                             
25.08.-06.09. SVEN PARKER                                       
09.09.-20.09. MARIT ILISON                                                                 
22.09.-04.10. JOHANNES SÄRE                                                             
06.10.-18.10. EIKE EPLIK                                                            
20.10.-01.11. ART ALLMÄGI                                                                  
03.11.-15.11. VANO ALLSALU                                    
17.11.-29.11. MARTA VAARIK                                         
01.12.-13.12. SIRJA-LIISA EELMA                                 
15.12.-10.01. MARI ROOSVALT     

KELDRISAALIS   

14.04.-26.04. KADRI TOOM       
09.12.-19.12. Mängu maa-ala / Place as playground     


2013

07.01.-19.01. RAGNE UUTSALU                                                                              
21.01.-02.02. BRITTA BENNO                        
04.02.-16.02. GUDRUN HEAMÄGI & LAURI KOPPEL  
18.02.-02.03. JASS KASELAAN                             
06.03.-16.03. LadyFest Tallinn                                                     
18.03.-30.03. ANTTI SINITSYN                               
02.04.-13.04MARKO MÄETAMM
15.04.-27.04. MIHKEL ILUS                                                                           
29.04.-11.05. ALVER LINNAMÄGI                          
13.05.-25.05. KATRI SIPILÄINEN (FI)  
28.05.-21.06. Lõppmäng 2013                                                                            
25.06.-13.07. JAAN ELKEN                                                                       
15.07.-27.07. MARILIIS TAMMI-KELDER                          
29.07.-10.08. ALESSANDRO VOLPIN                                           
12.08.-24.08. PUNCTUM                                         
26.08.-07.09. KAIA KASKLA                  
11.09.-28.09. MANFRED DUBOV                            
30.09.-12.10. ÜLLE MARKS                                                        
14.10.-26.10. DAGMAR KASE                                                       
28.10.-09.11. MART VAINRE  
11.11.-23.11. KRISTIINA HANSEN                            
25.11.-07.12. PIRE SOVA                                                                                                    
09.12.-28.12. MAIKE LOND                                               
30.12.-18.01. MARE MIKOFF 

KELDRISAALIS         

18.03.-30.03. ANGELA MAASALU
29.04.-11.05. MUUTTUUM
15.05.-25.05. SUSANNA SALAMA (FI)  
24.08.-31.08. LOUISE VANNESTE & STÉPHANE BROC / RISING HORSES
09.09.-28.09. MEIU MÜNT
28.10.-09.11.
KATRIN VALGEMÄE
11.11.-30.11. ADO LILL        

2012

03.01.-14.01. MARTA STRATSKAS  
18.01.-28.01. KAI KUUSING  
30.01.-11.02. ANDRO KÖÖP  
14.02.-25.02. KIRKE KANGRO  
27.02.-10.03. LAURA TOOTS
12.03.-24.03. MARJU AGO  
26.03.-07.04. VILEN KÜNNAPU  
09.04.-21.04. SASKIA JÄRVE  
23.04.-05.05. VILLU PLINK & SILJA SAAREPUU
07.05.-19.05. HOLGER LOODUS  
21.05.-09.06. AUGUST KÜNNAPU  
11.06.-22.06. LÕPPMÄNG 2012  
25.06.-07.07. ANNE PARMASTO
09.07.-21.07. PEETER ALLIK  
23.07.-04.08. VALERI VINOGRADOV  
07.08.-18.08. TALLINNA JOONISTUSTRIENNAAL
21.08.-08.09. SIRJA-LIISA EELMA
11.09.-22.09. VANO ALLSALU  
24.09.-06.10. MIHKEL MARIPUU  
08.10.-20.10. ANNA-STINA TREUMUND
22.10.-03.11. KRISTRING  
05.11.-17.11. JÜRI KASS
19.11.-01.12. MARI ROOSVALT  
03.12.-15.12. ANDRES TALI
17.12.-05.01. KELLI VALK  

KELDRISAALIS

09.07.-21.07. PÄIVI RANDVER
23.07.-04.08. KATRIN VALGEMÄE
10.09.-29.09. HUUPI
05.10.-20.10. AUTOPORTREE

2011

03.01.-15.01. EDITH KARLSON
17.01.-29.01. LILLI-KRÕÕT REPNAU
01.02.-12.02. KAAREL EELMA
16.02.-26.02. BERIT TEEÄÄR
28.02.-12.03. MARTIN QBA KAARES
14.03.-26.03. EVA SEPPING & TANJA MURAVSKAJA
28.03.-09.04. MARGIT LÕHMUS
11.04.-23.04. ULVI HAAGENSEN
25.04.-07.05. LAURENTSIUS
09.05.-21.05. TOOMAS KUUSING
23.05.-04.06. KAI KIUDSOO-VÄRV
06.06.-18.06. LÕPPMÄNG 2011
20.06.-09.07. MARJE LEN MURUSALU
11.07.-23.07. LIISA KRUUSMÄGI
25.07.-06.08. KARL-KRISTJAN NAGEL & TIIU REBANE
08.08.-19.08. UNO ROOSVALT
22.08.-03.09. AUGUST SAI
06.09.-17.09. FIDEELIA-SIGNE ROOTS
19.09.-01.10. EVELI VARIK
04.10.-15.10. EPP KUBU & MARIA AUA
17.10.-29.10. VARJUALUNE
31.10.-12.11. DÉNES FARKAS & TAAVI TALVE
15.11.-26.11. MARKO NAUTRAS
28.11.-10.12. VALEV SEIN
12.12.-31.12. MARJU VAHER

KELDRISAALIS

30.03.-12.04. JÕGI, JOKELA, METSTAK, SILDNIK
20.05.-03.06. KADI KÜBARSEPP
04.10.-15.10. KASPAR AUS
12.12.-31.12. MIHKEL VORSMAN

2010

11.01.-23.01.  KI WA
25.01.-06.02.  MATI KÜTT
08.02.-20.02.  HELEN MELESK & KATRIN TEES  
22.02.-06.03.  BIE ERENURM & HELGA RANDMAA  
08.03.-20.03.  CARMEN LANSBERG 
24.03.-10.04.  RAOUL KURVITZ
14.04.-24.04.  KERAAMIKUTE LIIT  
27.04.-15.05.  JOHNSON JA JOHNSON
19.05.-05.06.  NEEME KÜLM
07.06.-19.06.  KAILI-ANGELA KONNO  
21.06.-10.07.  KÜLLI LAIKRE  
12.07.-24.07.  LAURA PÕLD & VEIKO KLEMMER  
26.07.-07.08.  JAANIKA OKK  
09.08.-21.08.  MARI-LIIS TAMMI, ANDRES KOORT, ENE LUIK  
23.08.-04.09.  KAREL KOPLIMETS
06.09.-18.09.  LIINA KALVIK
20.09.-02.10.  LII PÄHKEL  
04.10.-16.10.  ANDRUS RÕUK
18.10.-30.10.  HELEN MELESK
01.11.-13.11.  ANNA HINTS    
15.11.-27.11.  KRISTI KONGI  
29.11.-11.12.  slippery terrain  
14.12.-31.12.  SANDRA JÕGEVA  

KELDRISAALIS

04.01.-16.01. RANDEL SAARMA
18.01.-30.01. RIIN PALLON
15.02.-01.03. working drawings / private concerns
16.06.-07.07. LÕPPMÄNG 2010

2009

12.01.-24.01. MAAL/DEKONSTRUKTSIOON - VÄIKESED INIMESED
26.01.-07.02. LIISI JOALA
09.02.-21.02. AGUR KRUUSING
23.02.-07.03. JAANUS SAMMA
08.03.-21.03. MARGE MONKO
23.03.-04.04. ANNA ŚKODENKO
06.04.-18.04. JIM
20.04.-02.05. JAAN PAAVLE
04.05.-16.05. INGMAR JÕGI
18.05.-30.05. TALLINNA JOONISTUSTRIENNAAL
01.06.-13.06. LAURENTSIUS
15.06.-04.07. JAAN ELKEN
07.07.-18.07. ERKI KASEMETS
20.07.-01.08. ANDRES KOORT
03.08.-15.08. SIRJE PROTSIN
17.08.-29.08. PEETER ALLIK & ROLANDAS RIMKUNAS (LIT)
31.08.-12.09. MARI ROOSVALT
14.09.-26.09. FIDEELIA-SIGNE ROOTS
28.09.-10.10. TIINA TAMMETALU
12.10.-24.10. SASKIA JÄRVE
27.10.-07.11. URMAS VIIK
09.11.-21.11. JÜRI OJAVER
23.11.-05.12. MARA
07.12.-19.12. futura, future
21.12.-09.01. KRISTA MÖLDER

2008

08.01.-19.01. GERDA MÄRTENS
21.01.-02.02. KAIE LUIK
04.02.-16.02. parim sõber
18.02.-01.03. CHINTIS LUNDGREN
03.03.-29.03. KAIDO OLE
31.03.-12.04. TÕNIS KENKMAA
14.04.-26.04. kunst@tlu
28.04.-10.05. MAIE HELM
12.05.-07.06. ENN PÕLDROOS
09.06.-21.06. NADEZDA TSERNOBAI
25.06.-12.07. ILME RÄTSEP
14.07.-26.07. KANGILASKI & TÕNISSOO
28.07.-09.08. KUZJA ZVEREV
11.08.-23.08. IVI ROSIN
26.08.-13.09. up close and personal
15.09.-27.09. MERIKE ESTNA
29.09.-11.10. MIRJA-MARI SMIDT
13.10.-25.10. EVELI VARIK
27.10.-08.11. IVI ARRAK
10.11.-22.11. JAANA JÜRIS
24.11.-06.12. LEMBE RUBEN
09.12.-20.12. TIINA TAMMETALU
22.12.-10.01. ANDRES SÜTEVAKA

KELDRISAALIS

10.03.-15.03. IDK
31.03.-12.04. TEIJA KOTIPALO & ALMONDI ESCO
11.08.-23.08. RAIT ROSIN & GERHARD LOCK

2007

08.01.-20.01. MAARIT MURKA
22.01.-03.02. MAARJA UNDUSK & PILLE KIVIHALL
05.02.-17.02. KELLI VALK
19.02.-03.03. LIINA KALVIK
05.03.-17.03. VILLE-KAREL VIIRELAID
19.03.-31.03. PINK PUNK
04.04.-14.04. KADRI ALESMAA & JAAK VISNAP
16.04.-05.05. 13 er
07.05.-26.05. TARMO SALIN & SIIRI MINKA
28.05.-09.06. JAANIKA OKK
11.06.-30.06. IRIS JURMA
02.07.-14.07. OLGA TEMNIKOVA
16.07.-28.07. EEVART ARRAK
30.07.-11.08. ENE PIKK
13.08.-25.08. KRISTA LAUNONEN (fin)
27.08.-08.09. MARGUS MEINART
10.09.-22.09. KERTU TUBERG, LIINA VEDLER
24.09.-06.10. JP KALJONEN (fin)
08.10.-20.10. for export only
22.10.-03.11. TOOMAS KUUSING
05.11.-17.11. MALL PARIS
19.11.-01.12. ANU KALM
03.12.-15.12. VALEV SEIN
17.12.-03.01. RIIN PALLON JA KATRIN RÜÜTLI

KELDRISAALIS

02.04.-14.04. MEIU MÜNT
10.09.-22.09. NOOLEGRUPP
10.12.-15.12. OMA TUBA

2006

09.01.-28.01. CONCORDIA KLAR
30.01.-18.02. RIINA KIVIRÜÜT
20.02.-11.03. NOORA NIO-JUSS
17.03.-01.04. TEADUS JA TÄNAPÄEV
03.04.-15.04. JAAN PAAVLE
18.04.-29.04. NEEME KÜLM
02.05.-13.05. POSTPOST
15.05.-03.06. ERIK ALALOOGA
05.06.-22.06. MILA BALTI
26.06.-08.07. LEV VASSILJEV
10.07.-22.07. PATRIC OLD
24.07.-29.07. VERGO VERNIK
31.07.-12.08. MARET OLVET
17.08.-10.09. KURJA LILLED
13.09.-16.09. SAAREPUU+ PLINK
19.09.-07.10. HÄMÄLÄINEN+KURKI+NAGASHILA
10.10.-21.10. P.J.CROOK (UK) & J.ARRAK
23.10.-04.11. KUBU+TAIMLA
06.11.-18.11. MARGE VIIRG
20.11.-02.12. EINAR VENE
04.12.-16.12. TOOMAS ALTNURME
18.12.-06.01. KAILI-ANGELA KONNO

KELDRISAALIS

16.01.-28.01. JASPER ZOOVA
20.02.-04.03. CHRISTEL ALLIK
13.03.-25.03. CHINTIS

04.04.-15.04. JÕGEVA+KALAMEES
02.05.-13.05. VILLU PLINK
13.10.-14.10. IDK MAGISTRANDID
16.10.-04.11. ANDRES SÜTEVAKA

04.12.-16.12. BERT JOHNNY NILSSON

2005

27.12.-08.01. IRINA BALEVA
10.01.-22.01. LEMMING NAGEL
24.01.-12.02. ANDRUS JOONAS
14.02.-26.02. VIRPI VESANEN-LAUKKANEN
28.02.-19.03. MEIU MÜNT
21.03.-09.04. MAIU MOOSES
11.04.-23.04. TANEL SAAR
22.04.-23.04. JAAN PAAVLE
27.04.-07.05. RAHUMÄE PÕHIKOOL
09.05.-21.05. ENE KULL
23.05.-04.06. JAANIKA OKK
23.05.-11.06. TOOMAS KUUSING
13.06.-02.07. MARIKA MESCHIN
04.07.-23.07. RAUL RAJANGU
25.07.-06.08. PÄIVI RANDVER
15.08.-27.08. EDGAR LAIMON VOSS
29.08.-17.09.
RÜHMITUS AROONIA
19.09.-08.10.
DÉNES FARKAS
10.10.-22.10. LEENA KUUTMA
24.10.-12.11. MARIKA NAADEL
14.11.-26.11. ODALOVIC+DRAGAS
28.11.-10.12. MAIU KURVITS
12.12.-23.12. PRIKS+BALEVA+KEREM
27.12.-14.01. EKA AVATUD AKADEEMIA

2004

27.12.-08.01. IRINA BALEVA
13.12.-24.12. AVATUD AKADEEMIA
06.12.-11.12. ANGELIKA SCHNEIDER
29.11.-04.12. OLENDITE ANATOOMIA
22.11.-04.12. NÕMME NOORTEMAJA
01.11.-20.11. NELLY DRELL
18.10.-27.10. AKVARELLISTIDE ÜHENDUS
04.10.-16.10. TÕNIS LAANEMAA & CO
29.09.-02.10. MATS ÕUN
08.09.-17.09. VAHTRA+VON BUSCH
19.07.-31.07. NINA LASSILA
19.07.-31.07. JUHA-PEKKA POHJALAINEN
07.06.-26.06. NORA RABA
24.05.-05.06. ADO LILL
24.05.-05.06. KATRIN TUKMANN
10.05.-22.05. MARLIIS NEWSOME
29.03.-10.04. PIRET ROHUSAAR
15.03.-27.03. WOLFGANG EBNER
01.03.-13.03. KÜLLI SUITSO
19.12.-19.01. REHABILITATSIOON

2003


19.12.-19.01. REHABILITATSIOON
01.12.-13.12. IRINA BALEVA
02.12.-13.12. TULIKIVI
17.11.-29.11. RETT AND PLACK
22.10.-15.11. ELINA BROTHERUS
06.10.-18.10. RUBEN+KANGUR
22.09.-04.10. HÜRSI KOOLKOND
08.09.-20.09. ALEKSANDER JURJEV
05.08.-16.08. SISSEASTUMISEKSAM MAAILMA
16.06.-28.06. MARIKA MESCHIN
15.04.-26.04. RAHUMÄE PÕHIKOOL
31.03.-13.04. WOLFGANG EBNER
17.03.-29.03. SLICK+PROTSIN
03.03.-15.03. TIINA MARIA PESONEN



04.08.2003 prantsuse-saksa multimeediaetendused kanuti gildi SAALis
                ja Draakoni Galerii akendel