2020

13.01.-01.02.   REIN MÄGAR
03.02.-22.02.   STEN ELTERMAA
25.02.-14.03.   JUSS PIHO
16.03.-04.04.   LAURENTSIUS
06.04.-25.04.   RAUL KELLER
27.04.-16.05.   VEIKO KLEMMER  
18.05.-06.06.   AKSEL HAAGENSEN  
08.06.-04.07.   VALERI VINOGRADOV  
06.07.-01.08.   IVAR KAASIK  
03.08.-29.08.   GUDRUN KOPPEL  
31.08.-19.09.   KATRIN ENNI  
21.09.-10.10.   KRISTINA ÕLLEK
12.10.-31.10.   LAURI KOPPEL  
02.11.-21.11.   KEIU MAASIK – EKA NOORE KUNSTNIKU PREEMIA 2019
23.11.-12.12.  KATRIN PIILE  
14.12.-09.01.   ERKI KASEMETS  

2019

14.01.-02.02. KAISA MAASIK Su armastus teeb haiget
04.02.-23.02. TIIU REBANE Atlas
25.02.-16.03. SIIRI JÜRIS Puude
18.03.-06.04. INGA HEAMÄGI PS. Psalmid ja prohvet Joonas valaskala kõhus
10.04.-27.04. KULLA LAAS Õhust ankur
30.04.-18.05. CLOE JANCIS Ootamine igaviku seisukohas t
21.05.-08.06. HEDI JAANSOO - EKA NOORE KUNSTNIKU PREEMIA Kõik on korraga mälestus ja väiksed kuldsed asjad põrandal
10.06.-06.07. JAAN ELKEN Taevas jamaa
08.07.-03.08. MARILIIS KENKMAA, TÕNIS KENKMAA Konkreetne segadus
05.08.-31.08. MARGUS TÕNNOV Elu maitsed
02.09.-21.09. ANNA MARI LIIVRAND Sängid ja vulinad
24.09.-12.10. ART ALLMÄGI Tulge suudelge tulevase presidendi kätt
14.10.-02.11. TÕNIS SAADOJA Paberist linn. Ümbrikus taevas
04.11.-23.11. KAREL KOPLIMETS & MAIDO JUSS Suletud ring / Flat Circle
25.11.-14.12. MARI ROOSVALT  
16.12.-11.01. JASS KASELAAN

2018

17.01.-03.02.   URMAS VIIK & SOHVI VIIK Ruve Rääsa ebaharilik juhtum
07.02.-23.02.   REIMO VÕSA-TANGSOO Vahetu vaevatas u
27.02.-17.03.   LINNAR UUM Balansisnulltolerantsis
20.03.-07.04.   MARIS KARJATSE Ema pole kodus
09.04.-28.04.   PEETER LAURITS Väljasõit
30.04.-19.05.   URMAS PEDANIK Simuleeritud maailmad
29.05.-09.06.   LASNAMÄE. LÕPETAMATA LINN – EKA ARHITEKTUURI TEADUSKOND
11.06.-07.07.   KELLI VALK Helene pärandus
09.07.-01.08.   LEMBE RUBEN Spontaansuse kood
06.08.-01.09.   MARE MIKOF 34-aastase J.V.J. kujutis
04.09.-22.09.   UNO ROOSVALT Hekk
24.09.-13.10.   AUGUST SAI Kakskümmend käänet
15.10.-03.11.   SASKIA JÄRVE Nähtamatud
09.11.-23.11.   MARI VOLENS Vaiknepöörd
26.11.-15.12.   ANN PAJUVÄLI – EKA NOORE KUNSTNIKU PREEMIA  Põrkepinnad ja pehmed maandumised
17.12.-12.01.   KARL-KRISTJAN NAGEL Järelmaailm. Üks paralleelne sulgemisaeg

KELDRISAALIS

07.03.-17.03. SHERI WILL S Mida valgus mäletab?

20.04.-05.05. EKA tudengite joonistusnäitus Külaskäigud

2017

09.01.-28.01. BRITTA BENNO   Lõksus                                          
30.01.-18.02. DANEL KAHAR      Koht                    
22.02.-11.03. KAJA KANN         Tõusud ja Mõõnad                                
15.03.-01.04. 7 ISIKNÄITUST    
   Alina Orav, Jenny Grönholm, Liisa Kruusmägi, Liisi Küla, Ragne Uutsalu,
   Heinrich Sepp, Katarina Meister
03.04.-22.04. ART ALLMÄGI     Värvi see mustaks. I  
24.04.-13.05. MAXIM MJÖDOV          Enesekaitse                        
16.05.-03.06. ELERIIN ELLO   Ilming
07.06.-01.07. PROOVID. KURAATOR MARGOT KASK
04.07.-29.07. MEIU MÜNT       Kaemus   
01.08.-26.08. EVI TIHEMETS      Tegemata tööd, nüüd tehtud                     
28.08.-16.09. ANDRES KOORT     Rajaja       
21.09.-07.10. TARVO VARRES Memory-Sensitive  
10.10.-28.10. VARVARA & MAR    Kootud eksperimendid / Kududes eksperimenteerimas                             
31.10.-18.11. MALL PARIS       Lift                                           
24.11.-30.12. MARI PREKUP, HANNAH HARKES   Maapind puu all kihas nagu kogudus         

KELDRISAALIS

12.05.-02.06. SOFIA HALLIK Born-Digitals vol.2

2016


11.01.-30.01. ELIS SAAREVÄLI Hilja juba
02.02.-20.02. KAIRE RANNIK, LIINA SIIB   Pettepilt
23.02.-12.03. SOHVI VIIK   Tõeline kujutlus. Kujutletud tõelisus
14.03.-02.04. KASPAR TAMSALU Sünkroonist väljas
05.04.-23.04. MATTHIAS SILDNIK   Õnnelik ruum
26.04.-14.05. SIGRID VIIR Hirmus ilustorukael
16.05.-04.06. GUDRUN HEAMÄGI   Kõik mis on maa oli kunagi taevas
09.06.-25.06. ANU VAHTRA Fakt ruumis. Näituste järel
27.06.-16.07. JAAN ELKEN   Vasta kõigile
18.07.-06.08. ADO LILL      Silmanurgast
09.08.-27.08. LEONHARD LAPIN   Templid ja rituaalid
29.08.-17.09. ENN PÕLDROOS Elektrilöök kassi silitamisest  
19.09.-08.10. MARIA VALDMA      Ära
11.10.-29.10. HANNA PIKSARV   Mütsid eluks
31.10.-19.11. MARIA SIDLJAREVITŠ Kong Fuzijuuksed
22.11.-10.12. RENE REINUMÄE    Hommik neljatoalises
15.12.-07.01. KAREL KOPLIMETS Juhtum nr 12. Kalamaja

KELDRISAALIS

12.05.-21.05. ANNA MARI LIIVRAND & KATI SAARITS Kassikuld
01.07.-09.07. HELENA KESKKÜLA Pärnu upub, mina sellega koos

2015

13.01.-31.01. HOLGER LOODUS     Koeraga jalutamas  
03.02.-21.02. MARIA ADER      Kajatsoonis              
25.02.-14.03. PILLE-RIIN JAIK       Vaheruumis                              
16.03.-04.04. REIMO VÕSA-TANGSOO   ... Tabada tuuma ja põrgusse tagajärjed
06.04.-25.04. KADRI TOOM       Anonüümne ruum                                   
28.04.-16.05. LILLI-KRÕÕT REPNAU    Kahevahel                                         
19.05.-06.06. KRISTIINA HANSEN  & SIGRID VIIR  Delta India Sierra Charlie       
10.06.-27.06. EKA ARHITEKTUURI TEADUSKOND Lõppmäng 2015
30.06.-18.07. EKA NOOR KUNST / EAA YOUNG ARTIST PRIZE  – TAAVI SUISALU   Akende lummuses / I am NOT sitting in a room
20.07.-08.08. PIIA LEHTI (FI)     Siiditrükid vineerile                              
11.08.-29.08. HENRI HÜTT & EVELYN RAUDSEPP   Teatrimaagia võimalikkusest: Valges   
31.08.-19.09. GRISLI SOPPE-KAHAR Kõik mis on olemas                   
23.09.-10.10. GUROV, JAANSOO, LAURINGSON, LÕO, SOVA    a                          
12.10.-31.10. TAAVI PIIBEMANN      Kulu                                              
02.11.-21.11. ALEXEI GORDIN      Igavesti ei ole valmis                                              
24.11.-12.12. ANDRES TALI                                                                     
14.12.-09.01. TÕNIS KENKMAA, MARI-LIIS OKSAAR Kokkusattumus

KELDRISAALIS 

26.01.-14.02. KARL-ERIK TALVET Si vis pacem, para bellum / Kui tahad rahu, siis valmistu sõjaks
13.03.-04.04. MARIA GENERALOVA Päikesevalgus
08.04.-22.04. MAARJA NURK Umbteed

2014

20.01.-01.02. KRISTA SOKOLOVA   Mul on väga kahju                                                       
03.02.-15.02. EKA NOOR KUNSTMARIANNE JÕGI     Kuuldamatud 2: Ainesest sõltumatu side                 
17.02.-01.03. KATARINA MEISTER   MAAL                                               
03.03.-15.03. ANNA HÕBEMÄE   Seitsmes           
17.03.-29.03. AGUR KRUUSING     Võrrand kahe muutujaga                                                 
31.03.-12.04. ATS NUKKI    Subtract                                                      
14.04.-26.04. VEIKO KLEMMER  Positiivne programm                                                           
28.04.-10.05. MARI-LEEN KIIPLI, KULLA LAAS, AAP TEPPER,
                      MARI VOLENS, KRISTINA ÕLLEK   Mikro                             
12.05.-24.05. ATS PARVE   Fixing The Silence                                                         
26.05.-21.06. Lõppmäng 2014                                  
25.06.-12.07. MARIN PLOOMIPUU, PAAVO KÄÄMBRE   Jäänud                  
14.07.-26.07. ULVI HAAGENSEN   The Cleaner                                            
28.07.-09.08. LAURENTSIUS   6 lillemaali                                 
11.08.-23.08. ENE LUIK   Pisarate jõgi                                                    
28.08.-06.09. SVEN PARKER   I KNEW IT WAS ABOUT ASPHALT, BUT HOW DO I SAY IT?                                      
09.09.-20.09. MARIT ILISON  Magada tahaks                                                               
22.09.-04.10. JOHANNES SÄRE   Sinise värvi superintelligentne varjund                                                         
06.10.-18.10. EIKE EPLIK    Kujukuju                                                        
20.10.-01.11. ART ALLMÄGI     Cold War / Xолодная война                                         
03.11.-15.11. VANO ALLSALU   Motiiv                                      
17.11.-29.11. MARTA VAARIK   Как меня зовут / What’s my name                                          
01.12.-13.12. SIRJA-LIISA EELMA    Tühjenev tähendusväli                            
15.12.-10.01. MARI ROOSVALT   Klade     

KELDRISAALIS   

14.04.-26.04.  KADRI TOOM  Nurgatagused  
09.12.-19.12.  Mängu maa-ala / Place as playground                                 

2013

07.01.-19.01.  RAGNE UUTSALU   Come nearer, that I may speak, for I have seen marvellous things
21.01.-02.02.  BRITTA BENNO   Võitlus tuuleveskitega                      
04.02.-16.02.  GUDRUN HEAMÄGI & LAURI KOPPEL  First Sun Syndrome
18.02.-02.03.  JASS KASELAAN   Objektid väljal                                
06.03.-16.03.  LadyFest Tallinn                                                        
18.03.-30.03.  ANTTI SINITSYN   419890                            
02.04.-13.04.  MARKO MÄETAMM Painting and Waiting
15.04.-27.04.  MIHKEL ILUS   Robusto                                                                           
29.04.-11.05.  ALVER LINNAMÄGI   Fiction                      
13.05.-25.05.  KATRI SIPILÄINEN (FI) Tagametsa zine 
28.05.-21.06.  Lõppmäng 2013                                                                            
25.06.-13.07.  JAAN ELKEN   Malecón                                                                          
15.07.-27.07.  MARILIIS TAMMI-KELDER   Polyethylene                           
29.07.-10.08.  ALESSANDRO VOLPIN   NOSTALGIA Berliin/Tallinn/Helsingi 2002/2012                                            
12.08.-24.08.  PUNCTUM                                        
26.08.-07.09.  KAIA KASKLA  It's my party, and I'll cry if I want to  
11.09.-28.09.  MANFRED DUBOV   Fracturae                               
30.09.-12.10.  ÜLLE MARKS   Igavik. Jäljed                                                       
14.10.-26.10.  DAGMAR KASE   reaalne oht?                                                       
28.10.-09.11.  MART VAINRE   mirror mirror
11.11.-23.11.  KRISTIINA HANSEN  Changing, it rests                         
25.11.-07.12.  PIRE SOVA    Eksterjöör                                                                                                
09.12.-28.12.  MAIKE LOND   Ennasttäis                                               
30.12.-18.01.  MARE MIKOFF Kestast välja

KELDRISAALIS         

18.03.-30.03.  ANGELA MAASALU Mikk Madissoni ülestunnistused
29.04.-11.05.  EKA MAALIOSAKOND MUUTTUUM
15.05.-25.05.  SUSANNA SALAMA (FI) ENCOUNTERS of Visual Art and Music
24.08.-31.08. LOUISE VANNESTE & STÉPHANE BROC / RISING HORSES Going West
09.09.-28.09. MEIU MÜNT
 déjà vu
   
28.10.-09.11. KATRIN VALGEMÄE  keegi võõras 
           
11.11.-30.11. ADO LILL Joonistusi aastatest 2011-2013                                              

2012

03.01.-14.01.  MARTA STRATSKAS   Ja vesi võttis võimust ning seda sai maa peal väga palju
18.01.-28.01.  KAI KUUSING   Lugeja
30.01.-11.02.  ANDRO KÖÖP   Sa pead minuga abielluma!
14.02.-25.02.  KIRKE KANGRO   Diskreetne elevant
27.02.-10.03.  LAURA TOOTS Desire Path
12.03.-24.03.  MARJU AGO   talk about things you know
26.03.-07.04.  VILEN KÜNNAPU   2012
09.04.-21.04.  SASKIA JÄRVE   Tervisevetel
23.04.-05.05.  VILLU PLINK & SILJA SAAREPUU VEEL
07.05.-19.05.  HOLGER LOODUS   2150. Portreed
21.05.-09.06.  AUGUST KÜNNAPU   Pühad hetked lihtsa inimese elus
11.06.-22.06.  Lõppmäng 2012
25.06.-07.07.  ANNE PARMASTO Oma aeg
09.07.-21.07.  PEETER ALLIK   Hiilgavsuur toiduklubi
23.07.-04.08.  VALERI VINOGRADOV   Aktisemester
07.08.-18.08.  TALLINNA JOONISTUSTRIENNAAL
21.08.-08.09.  SIRJA-LIISA EELMA   Ei ole midagi
11.09.-22.09.  VANO ALLSALU   Unepaanika
24.09.-06.10.  MIHKEL MARIPUU Hiilgav Generatsioon
08.10.-20.10.  ANNA-STINA TREUMUND Lilli, Reed, Frieda, Sabine, Eha, Malle, Alfred, Rein ja Mari
22.10.-03.11.  KRISTRING   Piiri peal
05.11.-17.11.  JÜRI KASS   Olen lahe
19.11.-01.12.  MARI ROOSVALT   Nostalgia
03.12.-15.12.  ANDRES TALI Mu süda põleb igavesti! (visandeid St. Rita teemal)
17.12.-05.01.  KELLI VALK Läbielatud

KELDRISAALIS

09.07.-21.07. PÄIVI RANDVER Reisid allmaaraudteel
23.07.-04.08. KATRIN VALGEMÄE Üks lugu
10.09.-29.09. HUUPI Conversations with Offspring
05.10.-20.10. AUTOPORTREE

2011

03.01.-15.01. EDITH KARLSON koertenäitus
17.01.-29.01. LILLI-KRÕÕT REPNAU utoopiline T-linn
01.02.-12.02. KAAREL EELMA soe tuba
16.02.-26.02. BERIT TEEÄÄR FREE BELGIUM!
28.02.-12.03. MARTIN QBA KAARES näod - igaühe taga meist on
14.03.-26.03. EVA SEPPING & TANJA MURAVSKAJA meie
28.03.-09.04. MARGIT LÕHMUS armastusetuba
11.04.-23.04. ULVI HAAGENSEN ateljee
25.04.-07.05. LAURENTSIUS f(r)ame
09.05.-21.05. TOOMAS KUUSING originaalid ja koopiad
23.05.-04.06. KAI KIUDSOO-VÄRV taevased ja maised asjad
06.06.-18.06. LÕPPMÄNG 2011
20.06.-09.07. MARJE LEN MURUSALU perceptual zones
11.07.-23.07. LIISA KRUUSMÄGI overheard stories
25.07.-06.08. KARL-KRISTJAN NAGEL & TIIU REBANE kohtucase - epic winning
08.08.-19.08. UNO ROOSVALT teerada kivis
22.08.-03.09. AUGUST SAI 1+2+3+4=10
06.09.-17.09. FIDEELIA-SIGNE ROOTS mõmmi ja ingel igavesti koos
19.09.-01.10. EVELI VARIK seks ja söök
04.10.-15.10. EPP KUBU & MARIA AUA I AM SO
17.10.-29.10. VARJUALUNE
31.10.-12.11. DÉNES FARKAS & TAAVI TALVE footnotes 2
15.11.-26.11. MARKO NAUTRAS õun
28.11.-10.12. VALEV SEIN i am neesia
12.12.-31.12. MARJU VAHER poiss ja tüdruk

KELDRISAALIS

30.03.-12.04. JÕGI, JOKELA, METSTAK, SILDNIK minu mõte on minu monument
20.05.-03.06. KADI KÜBARSEPP inimene ehte sees
04.10.-15.10. KASPAR AUS KADUNUD JA PÜHA
12.12.-31.12. MIHKEL VORSMAN tuhat kurge

2010

11.01.-23.01.  KI WA   wild life documentaries
25.01.-06.02.  MATI KÜTT   unekaldad
08.02.-20.02.  HELEN MELESK & KATRIN TEES   talve eri
22.02.-06.03.  BIE ERENURM & HELGA RANDMAA   karnevali kuninganna
08.03.-20.03.  CARMEN LANSBERG   seestütlev väljatulev
24.03.-10.04.  RAOUL KURVITZ projekt VOOL
14.04.-24.04.  KERAAMIKUTE LIIT   ära
27.04.-15.05.  JOHNSON JA JOHNSON
19.05.-05.06.  NEEME KÜLM homne on täna
07.06.-19.06.  KAILI-ANGELA KONNO   ideaalmaastik
21.06.-10.07.  KÜLLI LAIKRE   lilled kaunishingele
12.07.-24.07.  LAURA PÕLD & VEIKO KLEMMER   hirm
26.07.-07.08.  JAANIKA OKK   pedandi triumf? olemasolu
09.08.-21.08.  MARI-LIIS TAMMI, ANDRES KOORT, ENE LUIK   soolakaev
23.08.-04.09.  KAREL KOPLIMETS vilde tee juhtum
06.09.-18.09.  LIINA KALVIK värvilised mõtted
20.09.-02.10.  LII PÄHKEL   külaline
04.10.-16.10.  ANDRUS RÕUK BUMERANG. Maalid
18.10.-30.10.  HELEN MELESK lööme korra majja
01.11.-13.11.  ANNA HINTS    sundmõtted
15.11.-27.11.  KRISTI KONGI  transformaator
29.11.-11.12.  NINA LASSILA (FI/SE), JULIANA ESPANA KELLER (CA/UK), THORA
                      GUNNARSDOTTIR & ELIN THORISDOTTIR (IS)   slippery terrain
14.12.-31.12.  SANDRA JÕGEVA   meeleparandus

KELDRISAALIS

04.01.-16.01. RANDEL SAARMA   kepimo popierius
18.01.-30.01. RIIN PALLON pagas
15.02.-01.03. working drawings / private concerns
16.06.-07.07. LÕPPMÄNG 2010

2009

12.01.-24.01. maal/dekonstruktsioon - väikesed inimesed
26.01.-07.02. LIISI JOALA hetk
09.02.-21.02. AGUR KRUUSING reisikirjad 2008
23.02.-07.03. JAANUS SAMMA pargis
08.03.-21.03. MARGE MONKO leib ja lilled
23.03.-04.04. ANNA ŚKODENKO idealistlik
06.04.-18.04. JIM 3
20.04.-02.05. JAAN PAAVLE vabaduse silmad
04.05.-16.05. INGMAR JÕGI lopergune pärl
18.05.-30.05. TALLINNA JOONISTUSTRIENNAAL kristallid hämarusest
01.06.-13.06. LAURENTSIUS mapplethorpe´i kallad
15.06.-04.07. JAAN ELKEN tagasi reaalsusesse
07.07.-18.07. ERKI KASEMETS SSS
20.07.-01.08. ANDRES KOORT koguaeg
03.08.-15.08. SIRJE PROTSIN võimumäng
17.08.-29.08. PEETER ALLIK & ROLANDAS RIMKUNAS (LIT) vaata aga vaata
31.08.-12.09. MARI ROOSVALT tähised
14.09.-26.09. FIDEELIA-SIGNE ROOTS mehe tee
28.09.-10.10. TIINA TAMMETALU selected ground
12.10.-24.10. SASKIA JÄRVE psühhedeelia
27.10.-07.11. URMAS VIIK kaks maja
09.11.-21.11. JÜRI OJAVER oja
23.11.-05.12. MARA esmaspäeviti
07.12.-19.12. futura, future
21.12.-09.01. KRISTA MÖLDER igavus pole naudingust kaugel

2008

08.01.-19.01. GERDA MÄRTENS display
21.01.-02.02. KAIE LUIK nähtused
04.02.-16.02. parim sõber
18.02.-01.03. CHINTIS LUNDGREN strange birds
03.03.-29.03. KAIDO OLE küsimused
31.03.-12.04. TÕNIS KENKMAA kärasi sessioon
14.04.-26.04. KUNST@TLU
28.04.-10.05. MAIE HELM päikeseta maa
12.05.-07.06. ENN PÕLDROOS müüdid
09.06.-21.06. NADEZDA TSERNOBAI kollase süütuse suudlus
25.06.-12.07. ILME RÄTSEP kolmainsus
14.07.-26.07. KANGILASKI & TÕNISSOO perekonnaelu
28.07.-09.08. KUZJA ZVEREV kunstniku monoloog
11.08.-23.08. IVI ROSIN pooleldi juhus
26.08.-13.09. up close and personal kuraator Marge Monko
15.09.-27.09. MERIKE ESTNA peeglike, peeglike seina peal kes on parim ilma peal?
29.09.-11.10. MIRJA-MARI SMIDT päkapikud kõike teavad
13.10.-25.10. EVELI VARIK naine pole jänes
27.10.-08.11. IVI ARRAK peegeldused
10.11.-22.11. JAANA JÜRIS the moment i wake up. before i put on my makeup
24.11.-06.12. LEMBE RUBEN graafilised võimumängud
09.12.-20.12. TIINA TAMMETALU adam, eva ja angela
22.12.-10.01. ANDRES SÜTEVAKA

KELDRISAALIS

10.03.-15.03. IDK ajutine igiliikur
31.03.-12.04. TEIJA KOTIPALO & ALMONDI ESCO mõrv saab teoks
11.08.-23.08. RAIT ROSIN & GERHARD LOCK
lihtsaelustaarid?

2007

08.01.-20.01. MAARIT MURKA the new beginning
22.01.-03.02. MAARJA UNDUSK & PILLE KIVIHALL jäätee
05.02.-17.02. KELLI VALK vaim ja vägi
19.02.-03.03. LIINA KALVIK värvilised tunded
05.03.-17.03. VILLE-KAREL VIIRELAID vabatahtlikult autofookuses (sisse välja)
19.03.-31.03. PINK PUNK Pink Punk is dead!
04.04.-14.04. KADRI ALESMAA & JAAK VISNAP inimeste elust II
16.04.-05.05. 13 er elukangelased-naised
07.05.-26.05. TARMO SALIN & SIIRI MINKA kohtumine
28.05.-09.06. JAANIKA OKK ideaalne pärand
11.06.-30.06. IRIS JURMA stseenid - unes & ilmsi
02.07.-14.07. OLGA TEMNIKOVA mina tapsin Anna Politkovskaja
16.07.-28.07. EEVART ARRAK põhjala visioonid
30.07.-11.08. ENE PIKK linnukene peas
13.08.-25.08. KRISTA LAUNONEN (fin) kasvun paika - time to grow up
27.08.-08.09. KUNSTIÜHING PALLAS - MARGUS MEINART meelega maalitud
10.09.-22.09. KERTU TUBERG, LIINA VEDLER ürgelundi siirus / the sincerity of the proto-organ
24.09.-06.10. JP KALJONEN (fin) integrations
08.10.-20.10. lõigutud aeg / slices of time
22.10.-03.11. TOOMAS KUUSING mul on täid
05.11.-17.11. MALL PARIS story
19.11.-01.12. ANU KALM itinerarium
03.12.-15.12. VALEV SEIN mitu ainust
17.12.-03.01. RIIN PALLON JA KATRIN RÜÜTLI back to the neverland

KELDRISAALIS

02.04.-14.04. MEIU MÜNT epiloog
10.09.-22.09. NOOLEGRUPP money for nothing ehk lillelapsed
10.12.-15.12. oma tuba

2006

09.01.-28.01. CONCORDIA KLAR 1938-2004 mälestusnäituse koostaja Anne Untera
30.01.-18.02. RIINA KIVIRÜÜT inimese teekond
20.02.-11.03. NOORA NIO-JUSS maalid
17.03.-01.04. TEADUS JA TÄNAPÄEV
03.04.-15.04. JAAN PAAVLE 1 minut
18.04.-29.04. NEEME KÜLM purskkaev
02.05.-13.05. POSTPOST kuraator Marco Laimre
15.05.-03.06. ERIK ALALOOGA väga ilusad masinad. sarjast INIMENE JA JUMAL
05.06.-22.06. MILA BALTI kaunitar punases kuudis
26.06.-08.07. LEV VASSILJEV variatsioon elementidest avaruses
10.07.-22.07. PATRIC OLD söejoonistused
24.07.-29.07. VERGO VERNIK nimetu
31.07.-12.08. MARET OLVET muutumised ajas
17.08.-10.09. KURJA LILLED
13.09.-16.09. SAAREPUU+PLINK väikesed inimesed
19.09.-07.10. HÄMÄLÄINEN+KURKI+NAGASHILA vete taga
10.10.-21.10. P.J.CROOK (UK) & J.ARRAK
23.10.-04.11. KUBU+TAIMLA elu lugu
06.11.-18.11. MARGE VIIRG üksteist
20.11.-02.12. EINAR VENE otsija pihtimused
04.12.-16.12. TOOMAS ALTNURME maia
18.12.-06.01. KAILI-ANGELA KONNO armu aeg

KELDRISAALIS

16.01.-28.01. JASPER ZOOVA tallinn
20.02.-04.03. CHRISTEL ALLIK lillemaalid
13.03.-25.03. CHINTIS maagiline teater. sissepääs maksab mõistuse
04.04.-15.04. JÕGEVA+KALAMEES leave like a lady
02.05.-13.05. VILLU PLINK O
13.10.-14.10. IDK MAGISTRANDID re-do
16.10.-04.11. ANDRES SÜTEVAKA per vinum

04.12.-16.12. BERT-JOHNNY NILSSON

2005

27.12.-08.01. IRINA BALEVA garden party
10.01.-22.01. LEMMING NAGEL vaarao valimine
24.01.-12.02. ANDRUS JOONAS aledoia
14.02.-26.02. VIRPI VESANEN-LAUKKANEN playfully yours
28.02.-19.03. MEIU MÜNT teised asjad
21.03.-09.04. MAIU MOOSES pühapäev
11.04.-23.04. TANEL SAAR gott und huhn episode IV: seed shower
22.04.-23.04. JAAN PAAVLE draakon draakonis
27.04.-07.05. RAHUMÄE PÕHIKOOL iseolemine
09.05.-21.05. ENE KULL enesevaatlus
23.05.-04.06. JAANIKA OKK lennumõte
23.05.-11.06. TOOMAS KUUSING harilikud inimesed
13.06.-02.07. MARIKA MESCHIN kõigest südamest
04.07.-23.07. RAUL RAJANGU nõukogude öö
25.07.-06.08. PÄIVI RANDVER reisid kosmosesse
08.08.-27.08. EDGAR VOSS maalid
30.08.-17.09.
RÜHMITUS AROONIA kaprealismi sügisnäitus
19.09.-08.10.
DÉNES FARKAS autoportree
10.10.-22.10. LEENA KUUTMA pehmed väärtused
24.10.-12.11. MARIKA NAADEL alasti teie ees
14.11.-26.11. ODALOVIC+DRAGAS maa ja valguse märgid
28.11.-10.12. MAIU KURVITS inimalfabeet. eesti 2003-2005
12.12.-23.12. PRIKS+BALEVA+KEREM
27.12.-07.01. AVATUD AKADEEMIA pelle üksinda maailmas

2004

27.12.-08.01. IRINA BALEVA garden party
13.12.-24.12. AVATUD AKADEEMIA ellentiinaanniki
06.12.-11.12. ANGELIKA SCHNEIDER viiv
29.11.-04.12. OLENDITE ANATOOMIA
22.11.-04.12. NÕMME NOORTEMAJA vilksamisi
01.11.-20.11. NELLY DRELL surve
18.10.-27.10. AKVARELLISTIDE ÜHENDUS see armastatud ja kapriisne akvarell
04.10.-16.10. TÕNIS LAANEMAA & CO struktuurid I
29.09.-02.10. MATS ÕUN best before 40
08.09.-17.09. VAHTRA+VON BUSCH lõike lahkajad
19.07.-31.07. NINA LASSILA our challenge is life
19.07.-31.07. JUHA-PEKKA POHJALAINEN
07.06.-26.06. NORA RABA värvilised
24.05.-05.06. ADO LILL hajuv piir
24.05.-05.06. KATRIN TUKMANN sinine alge
10.05.-22.05. MARLIIS NEWSOME ameerika unelm
29.03.-10.04. PIRET ROHUSAAR aed
15.03.-27.03. WOLFGANG EBNER objects
01.03.-13.03. KÜLLI SUITSO õunapuu alumisel korrusel
19.12.-19.01. REHABILITATSIOON

2003


19.12.-19.01. REHABILITATSIOON
01.12.-13.12. IRINA BALEVA peitusemäng
02.12.-13.12. TULIKIVI
17.11.-29.11. RETT AND PLACK
22.10.-15.11. ELINA BROTHERUS the new painting
06.10.-18.10. RUBEN+KANGUR hunnitu joonetus
22.09.-04.10. HÜRSI KOOLKOND
08.09.-20.09. ALEKSANDER JURJEV maastikud
05.08.-16.08. SISSEASTUMISEKSAM MAAILMA
16.06.-28.06. MARIKA MESCHIN kuldlind
15.04.-26.04. RAHUMÄE PÕHIKOOL inimene kunstis
31.03.-13.04. WOLFGANG EBNER objects
17.03.-29.03. SLICK+PROTSIN kuhugi ära
03.03.-15.03. TIINA MARIA PESONEN
läbi tule ma tulin


04.08.2003 prantsuse - saksa multimeediaetendused kanuti gildi SAALis
                 ja Draakoni Galerii akendel