Olete väga oodatud klaasikunstnike ühenduse aastanäituse "Päris / Tehis" II osa avamisele Vabaduse galeriis reedel, 12.12.2014 kell 18.00
Näitus on vaadata 13.12.2014-06.01.2015.

Tartu Kunstimajas saab veel 14. detsembrini k.a. vaadata klaasikunstnike valdavalt viimase aasta-paari jooksul valminud pigem kontseptsioonile keskendunud töid, peamiselt installatsioone ja mahukamaid skulpturaalseid objekte. Vabaduse galeriis on väljas väiksemõõtmelised vormid ja objektid, mille puhul sõna "päris" tähistab ka nii-öelda "päris asja" ehk dekoratiivset või ka tarbelist eset, mis sobivad kas kodusesse miljöösse või näiteks moeaksessuaariks. Selle väljapaneku märksõnad on "päris- ja tehisasjade vorm ja ilu", "klaasi kui materjali võimaluste ning võlu".
Näituse kuraator on Sofi Arshas, osalevad Malle Hallimäe, Viivi-Ann Keerdo, Kai Kiudsoo-Värv, Kai Koppel, Marilin Kristjuhan, Helena Kreem, Eeva Käsper, Ivo Lill, Piret Meos, Birgit Pählapuu, Kateriin Rikken, Kristi Ringkjob, Rait Prääts, Maret Sarapu, Kairi Orgusaar, Peeter Rudash, Mare Saare, Kalli Sein, Kristiina Uslar, Anna-Maria Vaino ja Kersti Vaks.
Näitust toetab Eesti Kultuurkapital.

Veel teavet:
Reet Varblane
galerist
reetvarblane@gmail.com